Privatumo politika

Šią Privatumo ir slapukų politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės mūsų interneto svetainėje.
Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų su pačių lankytojų sutikimu.

Renkami duomenys

Naudodami slapukus UAB „Media Traffic“ juridinio asmens kodas 302326503, registruotos buveinės adresas Konstitucijos pr. 15-24, LT-09319 Vilnius, paslaugų teikimo tikslais renkame duomenis apie lankytojų veiksmus ir apie jų naršymo įpročius mūsų svetainėje. Slapukų tipai ir jų paskirtis yra pateikti lentelėje toliau.

Surinktus duomenis apie Media Traffic svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimo. Prie informacijos apie Jūsų puslapyje renkamus asmens duomenis turi IT aptarnavimo paslaugas teikiančios įmonės, tačiau jos yra įsipareigojusios duomenis tvarkyti griežtai atsižvelgdamos į galiojančius teisės aktus ir vadovaujantis duomenų tvarkymo sutartimis. „Google Inc.”, taip pat turi prieigą prie slapukais surinktų duomenų, tačiau yra įsipareigojusi laikytis ES privatumo standartų reikalavimų.

Jums apsilankius mūsų svetainėje, Jūsų vardas ir pavardė ar kontaktinė informacija nebus apdorojama, išskyrus atvejus, kai patys nuspręsite pateikti mums tokią informaciją, pavyzdžiui, užpildydami mūsų užklausos formą.

Jokiomis aplinkybėmis Jūsų asmens duomenų neperduodame trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai Jūs duodate aiškų sutikimą tai daryti arba kai to reikalauja įstatymas.

Slapukų naudojimas

Jums lankantis Media Traffic interneto svetainėje, siekiame, kad pateikiama informacija ir svetainės funkcijos būtų pritaikytos tik Jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį Media Traffic interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi Media Traffic interneto svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums. Apsilankę Media Traffic interneto svetainėje, Jūs galite nurodyti, ar sutinkate, kad būtų naudojami slapukai. Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, bet kada galite atšaukti sutikimą juos naudoti, pakeitę parinktis ir ištrynę įrašytus slapukus. Renkant informaciją taikomos administracinės, techninės ir programinės įrangos apsaugos bei kompiuterinių tinklų apsaugos priemonės, užtikrinančios pakankamą duomenų saugumo lygį, atitinkantį valdomų duomenų pobūdį ir jų tvarkymo keliamą riziką.Duomenys apie naudojamus slapukus:
Pavadinimas Aprašymas Sukūrimo laikas Galiojimo laikas
_ga Informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti Apsilankymo metu 2 metai
_gid Stebėjimo tikslais, siekiant atskirti lankytojus vieną nuo kito Apsilankymo metu 24 valandos
YSC Slapukas leidžiantis įtraukti Youtube video įrašus Apsilankymo metu Iki lango uždarymo
VISITOR_INFO1_LIVE Slapukas leidžiantis įtraukti Youtube video įrašus Apsilankymo metu 6 mėnesiaiNorėdami daugiau sužinoti apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti ar ištrinti, galite apsilankyti adresu http://www.allaboutcookies.org.
Norėdami sužinoti, kaip sustabdyti interneto puslapių stebėjimą „Google Analytics” slapukais, galite apsilankyti adresu http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Slapukų rūšys

1.Seanso slapukai
Seanso slapukai leidžia Jus atpažinti per vieną apsilankymą mūsų svetainėje, kad visi puslapio pakeitimai ar parinktys būtų įsimenami keliaujant iš vieno puslapio į kitą. Šie slapukai leidžia greitai ir lengvai eiti per daugybę svetainės puslapių, kad kaskart apsilankius naujoje vietoje nereikėtų iš naujo apdoroti informacijos. Seanso slapukai yra laikini ir ištrinami vos tik užveriate naršyklę ar atsijungiate nuo svetainės.

2. Ilgalaikiai slapukai
Ilgalaikiai slapukai – tai tokie slapukai, kurie nustatytą laikotarpį išlieka Jūsų kompiuteryje pasibaigus naršymo seansui, todėl gali užfiksuoti tam tikras naudotojų parinktis arba veiksmus, kai svetainė aplankoma dar kartą.

3. Pirmosios šalies slapukai
Tai slapukai, kurie reikalingi, kad Media Traffic svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti.

4. Trečiųjų šalių slapukai
Tai slapukai, kuriuos naudoja kitos organizacijos per mūsų svetainę. Mūsų svetainėje naudojami „Google Analytics” slapukai, skirti svetainės lankomumui analizuoti. „Google Analytics” anonimiškai renka informaciją apie lankytojų skaičių, vietą, iš kurios buvo naudojamasi mūsų svetaine, ir kokios svetainės dalys buvo naršomos lankytojų. Šie slapukai yra sukurti sistemai „Google Analytics”

Bet kokia informacija, surinkta per slapukus, yra saugoma iki slapukų galiojimo pabaigos ir nėra naudojama kitais nei šioje Politikoje nurodytais tikslais.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, gavę naudojant slapukus, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neišsamius, netikslius savo duomenis.
Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu info@mediatraffic.lt arba kitais šioje svetainėje nurodytais kontaktais.